HeadShot Gaming (HeadShot igraona)

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite

ZAHTJEV ZA UNBAN !

Ići dole 
AutorPoruka
t4kkeNdu
Gost

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptySub Jun 04, 2011 8:43 am

4 jun 16 30 dobio sam ban od admina cije je ime bilo skriveno.. U tom trenurku na serveru nalazila su se 2 admina

,, Jack1t0,, i ,,exllusive,, .. Nisam nista imao igrao fer .. nabio 3 - 4 heda i odma se drugi igraci pozalili adminu da imam

cit.. on nije nista provjeravao nego me odma ban na 99999999 minuta..

1 .Opciju admin ne treba davati onome sto ne umije da je koristi.

2. Admini banuju a uopste ne provjeravaju igraca nego na osnovu zaljenja ostalih igraca banuju.

Zahtjevam za unban :

STEAM_0:0:207624276 0 00:32 79 0 ,

Hvala

by t4kkeN Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
GhostFace

Broj poruka : 47
Datum upisa : 29.04.2011

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptySub Jun 04, 2011 11:36 am

Bice maknut..I provjericu ovo sa adminom..
Nazad na vrh Ići dole
t4kkeNdu
Gost

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: OMG !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyNed Jun 05, 2011 4:50 am

Udjem danas 2 partije i cenzura.. Razlog nisam znaooo ..

Zahtjev za micanjem cenzure

95.155.34.176

Hvala,
Nazad na vrh Ići dole
GhostFace

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyNed Jun 05, 2011 6:31 am

t4kkeNdu ::
Udjem danas 2 partije i cenzura.. Razlog nisam znaooo ..

Zahtjev za micanjem cenzure

95.155.34.176

Hvala,

Izbrisi config faj liz cstrike foldera..
Nazad na vrh Ići dole
t4kkeNdu
Gost

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyNed Jun 05, 2011 7:10 am

ja sam swe izbrisao i maknuta mi je cenzura.. ali on mi je ban ip mog kompjutera.. !!

eto ti moj IP u prosloj poruciiiii Wink
Nazad na vrh Ići dole
GhostFace

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyUto Jun 07, 2011 4:47 pm

Sredjeno..
Nazad na vrh Ići dole
t4kkeNdu
Gost

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyUto Jun 14, 2011 3:54 am

Ovako ovaj server se raspada odkad nema na samom serveru admina ( Elite , Galaksy^Aj i Bleka )
Ostali admini ne znaju :
1.Komande .
2.Provjeriti igraca . Cast izuzecima Jackito.

Nego oni da se naprave pred igracima (botinama kojimaa je svaki dobar igrac chiter) oni cenzurisu , banuju na 999999999 minuta i ostalo.
Ima i admina koji kikuju druge igrace sa glupim razlozima ( ,, . ,, , ,,previse prica,, , ,,glup mu je nik,, , ,,nab,, i ostalo. )

Admin Jackito je dosta dobar admin .. Coek oce da igra a ne da banuje,ne pada na fore ostalih igraca (botina) da neko ima cit vec on sam provjeri i odredi mu kaznu.. Sad Shocked Shocked

Admin Glunexxx je najjgori admin na serveru . On banuje swe , nista ne gleda (provjerava) , pada na fore ostalih igraca da neko ima cit itd.

Admin vasko is on .. je isto dobar admin, momak oce da se zafrkava .. za mene dosta dobar admin.

Ovom prilikom zelim da mi se ukloni ban sa servera . Banowan mi je ip .

95.155.19.126 .. Zahtjevam da mi se makne.

Hvala,

lol! lol! lol! lol! silent silent
Nazad na vrh Ići dole
t4kkeNdu
Gost

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyUto Jun 14, 2011 3:58 am

I jos samo owo.. Ja mislim da admin Glunex koristi neki cit..

Ostali igraci tvrde da on ne igra tako u lan (da fraga ne moze uzet )

Kad su ostali admini na serveru on veze nema , ne moze fraga uzet , ali kad nema ostalih admina na serveru .. On se odma razigra o.O sa desertom nabije 5-6 hedina..scor mu 15 - 0 .. a kad admini su tu scor mu je 9-8 xD (primjer) o.O

To bi bilo to ... Sad je sve na Hedadminima da provjere situaciju.. Wink Idea Idea Idea
Nazad na vrh Ići dole
Milosh
Site owner
Milosh

Broj poruka : 72
Datum upisa : 31.03.2011
Godina : 30

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptySre Jun 15, 2011 12:54 am

E pa ovako.. Ja mislim da je sve to tacno sto si napisao.. Otkad nema navedenih admina, tj mene (Elite) na serveru desavaju se neke stvari koji ne bi mogle da se desavaju da sam ja na serveru kao ranije.. Ja sam prestao da igram cs jer nemam vremena sada za to.. Jedini admin koji moze da sredi trenutno losu situaciju na serveru je Galaksy ali njemu trenutno ne radi comp.. Ostali admini, mada ne znam ni ko su admini trenutno, su obicne botine tako da me ne cudi sto banuju svakog i svasta rade po serveru.. Ocigledno se sve promjenilo otkad sam otisao ali ako ostali head admini ne budu vodili racuna o ovakvim stvarima i ne budu pokusali da srede situaciju na serveru vjerovatno cu da ga prodam ili ugasim..

Ban ce ti biti maknut ako se jos ko od admina smiluje da vidi forum jer sam izbrisao cs.. Ako budu nastavile da se desavaju ovakve stvari najverovatnije cu da se vratim da zavedem red tamo..

Poz.
Nazad na vrh Ići dole
http://headshotnk.forumsr.net/
t4kkeNdube

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.06.2011

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: t4kkeNdube   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyČet Jun 16, 2011 10:48 am

Veoma se server promjenio otkad nema dobrih admina.

affraid

Na serveru je veoma dosta citera -.-' affraid affraid affraid

Ps : Ae bln vracaj se vise da zavedes malo red tamo . confused confused
Nazad na vrh Ići dole
GaLaKsY^AJ
Head admin
GaLaKsY^AJ

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.04.2011
Godina : 25

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! EmptyNed Jun 26, 2011 4:02 pm

tu sam ja ne brini Very Happy manje ih je sad ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000544395567
Sponsored content

ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAHTJEV ZA UNBAN !   ZAHTJEV ZA UNBAN ! Empty

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTJEV ZA UNBAN !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HeadShot Gaming :: HeadShot Gaming :: Ban/Unban-